Pomoc drogowa to podstawa działalności naszej firmy, w ramach której świadczymy szeroki pakiet usług. Pomagamy kierowcom dotkniętym takimi problemami jak brak paliwa, nieskuteczny rozruch, awaryjne otwieranie pojazdu, parking 24h, mobilny serwis ogumienia i holowanie. Od wielu lat obsługujemy odbiorców w Warszawie, a z naszej pomocy drogowej regularnie korzystają kierowcy przemierzający Żoliborz. Doskonała znajomość warszawskich szlaków komunikacyjnych pozwala nam na szybkie dotarcie do każdego potrzebującego pomocy Klienta. 

Profesjonalna pomoc drogowa w naszej ofercie – Żoliborz

pomocdrogowa warszawa

Samochody ulegają usterkom w najmniej odpowiednich momentach – zazwyczaj w trakcie poruszania się po drodze. Kierowcy nie mają wówczas możliwości samodzielnego wykonania przeglądu lub naprawy, ani tym bardziej dostarczenia samochodu do stacji serwisowej. 

W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z naszej fachowej pomocy drogowej. Jesteśmy gotowi pomóc wszystkim kierowcom dotkniętym usterkami i awariami różnego typu. Oferujemy możliwość wykonania drobnych napraw, które przywrócą sprawność samochodu, jak również odholowania pojazdu, który nie nadaje się do samodzielnego przemieszczania. 

Zajmujemy się samochodami osobowymi, ciężarowymi, motocyklami oraz innego typu. Natychmiast po przyjęciu zgłoszeniu podejmujemy konieczne działania. Gromadzimy potrzebny sprzęt oraz przygotowujemy maszyny transportowe. Na miejsce postoju naszych Klientów docieramy w najszybszy możliwy sposób. Udzielamy pomocy na miejscu, dbając o bezpieczeństwo kierowcy, jego pojazdu jak i innych uczestników ruchu. 

Holowanie i pomoc drogowa – Żoliborz i cała Warszawa

Od wielu lat specjalizujemy się w pomocy drogowej na Żoliborzu, a nasze usługi świadczymy względem wszystkich lokalizacji w Warszawie. Oferujemy kompleksową i fachową pomoc, od momentu przyjęcia zgłoszenia, aż do zakończenia transportu niesprawnego pojazdu. Z łatwością przetransportujemy samochody pokolizyjne, powypadkowe oraz niesprawne pod wskazany przez Klientów adres. 

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców pragnących szybko i sprawnie uporać się z usterką uniemożliwiającą bezpieczne dokończenie podróży. Jesteśmy gotowi zaproponować konkurencyjne stawki cenowe, najszybszą pomoc oraz pełną dostępność o każdej porze dnia i nocy. Działamy w systemie 24/7, zawsze gotowi przyjąć zlecenie i udzielić pomocy wszystkim potrzebującym jej kierowcom. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

 

Skorzystaj z naszej pomocy drogowej w Warszawie.