Pomoc drogowa na Wawrze

Potrzebujesz niezawodnej pomocy drogowej w Wawrze? Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak odpalanie auta, dowóz paliwa, mobilna wulkanizacja, awaryjne otwieranie samochodu, wypompowanie paliwa oraz parking 24h.

holowanie-bielany

Pomoc drogowa – Warszawa-Wawer

Niespodziewany problem na drodze? Kolizja, pęknięta opona, brak paliwa albo po prostu duża awaria? Czas zadzwonić po pomoc drogową! Szybko dojedziemy na miejsce i pomożemy ci wrócić na trasę. Nasza firma świadczy usługi:

  • mobilnej wulkanizacji, 
  • auto holu;
  • lawety.

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dojedzie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz i gwarantuje rozwiązanie każdego problemu, tak abyś jak najszybciej mógł wrócić do swojej zaplanowanej podróży lub po prostu dojechać na warsztat.

Mobilna wulkanizacja – Wawer

Pomoc drogowa to szereg fachowych usług, do których zalicza się między innymi mobilna wulkanizacja. Pęknięta opona, brak ciśnienia w kole, albo brak zapasu – poradzimy sobie z każdym problemem gwarantując ci nie tylko wysoki standard usług, ale przede wszystkim fachową pomoc. 

Posiadamy mobilny warsztat, dzięki któremu poradzimy sobie z każdym przypadkiem, a jeśli to konieczne – również dokonamy wulkanizacji na zimno, aby przerwana podróż mogła trwać dalej. Wiemy, że niespodziewane sytuacje na drodze mogą się zdarzyć w najmniej spodziewanym momencie, dlatego na nasza mobilna wulkanizacja działa 24 godziny na dobę, przez cały rok – również w niedzielę i święta.

Auto Hol i laweta

Kolizja czy niespodziewana awaria mogą zaskoczyć nas w każdej chwili. Musisz zabrać swój samochód z drogi, aby udrożnić ruch, a może potrzebujesz pomocy w dojechaniu do najbliższego warsztatu? Zadzwoń po pomoc drogową – w Wawrze przyjedziemy już za chwilę, a drobne naprawy twojego samochodu dokonamy na miejscu.

Usługi lawetą to opcja, dzięki której możemy usunąć twój samochód z drogi i zabrać na nasz parking, abyś w tym czasie zdecydował, jakie kroki chcesz podjąć następnego dnia. Nasz auto hol zabierze natomiast twój samochód do warsztatu, w którym dokonasz niezbędnych napraw.

Czuj się bezpiecznie na drodze wiedząc, że zawsze możesz zadzwonić po pomoc drogową. W Warszawa-Wawer to nasza firma jest numerem jeden i błyskawicznie odpowie na twoje zgłoszenie. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz pomocy.

Zadzwoń do nas!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze usługi pomocy drogowej często potrzebne są w trybie natychmiastowym.

Proponujemy zatem szybki i sprawny kontakt telefoniczny dla Klientów z Wawra do którego serdecznie zapraszamy.