SPOGLĄDAJĄC NA ZESTAWIENIE W TABELI PREZENTOWANEJ NA TEJ PODSTRONIE, ZAUWAŻYĆ MOŻNA, ŻE NIE PODAJEMY SZTYWNEGO ZAKRESU CENOWEGO NASZYCH USŁUG

 

Przytaczamy jedynie kwotę, od której zaczynają się stawki za wykonanie konkretnej usługi. Klienci zwracają się do nas z różnymi prośbami, a my do każdej z tych sytuacji podchodzimy indywidualnie. Ostateczny koszt wykonania usługi ustalany jest na podstawie zakresu udzielonej pomocy, czasu i nakładu pracy niezbędnego do usunięcia problemu, a także pokonanej trasy. Dobrze wiemy, że pechowe sytuacje i wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Nasz warsztat otwarty jest więc również w niedziele i święta. Bez ograniczeń działa również nasz parking.

 

Całodobowa pomoc drogowa w Warszawie – cennik

Nasze usługi kierujemy do kierowców i właścicieli pojazdów z Warszawy oraz z miejscowości położonych w pobliżu stolicy. Przydarzył się Państwu jeden z wymienionych tu problemów? Potrzebują Państwo fachowej porady w sprawie pojazdu lub wsparcia w wyniku zdarzenia drogowego? Nasza infolinia czynna jest przez 24 godziny na dobę.

Nasz cennik
Holowanie samochodu Warszawa
od 120zł
Samochód zastępczy
90zł doba
Warsztat 24h
pracujemy w weekendy i święta
Parking 24h
-
Odpalanie samochodu osobowego
od 100zł
Odpalenie samochodu ciężarowego
od 150zł
Zmiana koła
od 90zł
Dowóz paliwa we wskazane miejsce
od 120zł
Wyciąganie zakopanego auta
od 150zł
Otwieranie pojazdu - możliwośc dorobienia kluczyków
od 140zł
Wypompowanie paliwa
od 250zł
Godzina postoju lawety
150zł
Transport samochodów, motocykli, qadów, skuterów, łodzi, przyczep i innych rzeczy
-
Skup aut
każdy stan
Możliwość rzetelnego sprawdzenia auta przed kupnem
-

Negocjacja cen w zależności od rodzaju usługi i liczby kilometrów. Ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.