Pomoc drogowa na Mokotowie

Potrzebujesz niezawodnej pomocy drogowej na Mokotowie? Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak odpalanie auta, dowóz paliwa, mobilna wulkanizacja, awaryjne otwieranie samochodu, wypompowanie paliwa oraz parking 24h.

holowanie-bielany

Pomoc drogowa – Warszawa Mokotów

Przykra niespodzianka na drodze – kolizja, stłuczka, a może pęknięta opona lub awaria? Zadzwoń po pomoc drogową! Dojedziemy do ciebie szybko i pomożemy w każdej sytuacji, szczególnie jeśli potrzebujesz wsparcia na Mokotowie.

Nasza firma to długoletnia tradycja, pasja oraz doświadczenie specjalistów, którzy o samochodach wiedzą wszystko. Z nami szybko wrócisz na trasę, a my pomożemy ci nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Laweta – Warszawa Mokotów

Twoje auto po kolizji zawala drogę, albo doznałeś awarii przez którą nie możesz odpalić silnika? Zadzwoń po pomoc drogową. Świadczymy usługi lawetą, a nasz nowoczesny i niezawodny sprzęt pomoże nam pomóc tobie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Dostarczymy twój samochód pod wskazany adres lub zawieziemy na nasz parking, abyś mógł swobodnie podjąć decyzję o następnych krokach.

Auto hol to usługa dzięki której możesz być pewien, że samochód z awarią dojedzie pod wskazany adres – skup aut czy ulubiony warsztat. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz fachową pomoc – część awarii jesteśmy w stanie naprawić od ręki dzięki usłudze mobilnego warsztatu, żebyś ty mógł dalej ruszyć w trasę.

Mobilna wulkanizacja – zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz

Pęknięta opona, niskie ciśnienie w kołach – nie martw się i zadzwoń po pomoc drogową. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług pomocy drogowej na Mokotowie, do której zalicza się również mobilna wulkanizacja. Zadzwoń do nas, opisz nam swój problem, a my dojedziemy do ciebie – wymienimy koło, a gdy jest to możliwe również dokonamy naprawy opony.

Wulkanizacja mobilna to usługa, dzięki której nie musisz martwić się o brak zapasu, lewarka czy męczyć z odkręceniem zapieczonych śrub – od tego masz nas, a my chcemy byś jak najszybciej wyruszył w dalszą drogę bezpiecznie.

Pomoc drogowa w Warszawa-Mokotów, to szereg usług, dzięki którym twoja podróż będzie w pełni bezpieczna:

  • usługi lawetą;
  • mobilny warsztat;
  • mobilna wulkanizacja;
  • auto hol.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz pomocy – gwarantujemy szybkość i skuteczność, jakiej potrzebujesz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, również w niedzielę i święta.

Skorzystaj z naszej pomocy drogowej w Warszawie.

.

Zadzwoń do nas!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze usługi pomocy drogowej często potrzebne są w trybie natychmiastowym.

Proponujemy zatem szybki i sprawny kontakt telefoniczny dla Klientów z Bielan, do którego serdecznie zapraszamy.